ثبت نام دوره حفظ کل و دانشسرای اعطای مدرک سال1403

طرح حفظ نور رضوی
  • 1403/01/24
  • 0
  • 12821

مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیت الحفاظ حضرت نرجس (سلام الله علیها )در مشهد مقدس از آغاز ثبت نام طرح ملی قرآنی «حفظ نور رضوی» و همچنین دوره آمادگی اعطای مدرک کارشناسی ارشد به حفاظ کل قرآن در سال 1403 خبر داد.


اعظم‌السادات برغمدی، مدیر مؤسسه بیت‌الحفاظ حضرت نرجس سلام الله علیها ، اظهار کرد: ثبت‌نام طرح ملی قرآنی «حفظ نور رضوی» در سال 1403 با شعار «حافظ قرآنی، مکتب سلیمانی» با زنده نگه‌داشتن یاد و نام این شهید بزرگوار، آغاز شد.

 

وی بیان داشت : موسسه بیت الحفاظ نرجس سلام الله علیها فعالیت خودرا از سال۱۳۸۹ آغاز کرده و به حول قوه الهی درخششی در سطح بین المللی و کشوری در بحث تربیت حافظ کل قرآن کریم و دوره های تربیت مربی حفظ قران و .....در روزمه کاری خود ثبت کرده است از جمله دوره تربیت مربی ویژه نخبگان قرآنی از کشور بحرین اردیبهشت۱۴۰۱،دوره تربیت مربی قرآن ویژه نخبگان قرآنی از کشور عراق ۱۴۰۰ ،مجری طرح حافظون رضوی ازسال۱۳۹۸ تا ۱۴۰۱ باتعداد۵۰۵ حافظ قرآن در۵۰ شعبه درسطح شهرمشهد درجوار ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام بوده و از سال 1401 تا انتهای 1402 دوره حفظ شبانه روزی با حضور 150 حافظ قرآن به اتمام رسانده است.

 

فراگیران و علاقه مندان به ثبت نام در دوره حفظ کل قرآن کریم و همچنین حافظان کل قرآن که علاقه مند به دریافت مدرک کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث - دانشسرای حضرت نرجس سلام الله علیها- می باشند با مراجعه به سایت این موسسه و تکمیل فرم زیر نسبت به ثبت اطلاعات اولیه خود اقدام نمایند.

همچنین در پیام رسان ایتا با آدرس کانال موسسه: https://eitaa.com/beitnarjes می توانند آخرین اطلاعیه ها و اخبار مرتبط با دوره های آموزشی این موسسه آشنا و با پشتیبان های آن سالات خود را مطرح و پاسخ مناسب دریافت کنند.

 

همچنین ایشان بیان داشتند که در صورتی که فراگیران تست روخوانی و روانخوانی را قبول شوند وارد دوره مصاحبه حضوری و سپس دوره مقدماتی حفظ تابستانی خواهند شد .

وی افزود : برگزاری برخی از کلاسها در حرم مطهر رضوی خواهد بود و ماه مبارک رمضان در عتبات عالیات کلاس های آموزشی برگزار خواهد شد و در طول دوره اردوهای زیارتی تفریحی شاد و جذاب قم ،کرمان قشم ، کیش و .... میزبان این عزیزان خواهیم بود.